Аня Амасова, Віктор Запаренко: Пірати Котячого моря. Острів забутих скарбів. Морські пригоди

120.- грн
Издательство: Сім кольорів
Язык: Украинский
Год издания: 2017
Страниц: 176
ISBN: 978-966-2054-44-6
Переплет: Твердый
Формат: 60x84/16 (145х200 мм)
Голосов пока нет

Аннотация:

Пропонуємо вашій увазі книгу Ані Амасової та Віктора Запаренко «Пірати Котячого моря. Острів забутих скарбів» українською мовою від видавництва «Сім кольорів»!

Про книгу:

Сподобалася перша книжка про пригоди юної піратки Дженніфир Кетіс? Зустрічайте другу книгу про пригоди бравих котів-піратів.

Ці коти не бояться води, адже вони — пірати!

Дженніфир Котес та Джонні-Горобець продовжують подорож морями та океанами в пошуку загадкового скарбу, залишеного знаменитим піратським капітаном та грозою морів Карнавухом! Ставши новим капітаном корабля «Нічний кошмар», вона проведе свою доблесну команду котів-піратів через жахливий шторм, битва із небезпечними Гінчаками Океану та знайомство з кровожерливими кошкоїдами...

У книжці «Острів забутих скарбів» ви дізнаєтеся, де насправді захований скарб та які секрети приховує таємничий острів Скаженого Патрика.

Чому варто купити книгу «Пірати Котячого моря. Острів забутих скарбів» Ані Амасової та Віктора Запаренко?

«Острів забутих скарбів» — захоплива книжка про пригоди чарівних та добрих котів-піратів.

Численні позитивні відгуки про книжку«Пірати Котячого моря. Острів забутих скарбів» залишають як юні читачі, так і їх батьки.

Ваша дитина без розуму від морських пригод і зухвалих мореплавців? Тоді історії серії «Морські пригоди» — те, що вам потрібно!

Інші книги з серії «Морські пригоди»: «Пірати Котячого моря. Капітан Джен», «Пірати Котячого моря. Скриня для імператора», «Пірати Котячого моря. На Абордаж!», «Кіт Джеймс. Агент 009», «Пірати Котячого моря. Мумія Бунтівника».

Оставьте свой отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.