Лічба. Готуємо руку до письма. Пухка обкладинка

155.- грн
Издательство: Пегас
Язык: Украинский
Год издания: 2017
Страниц: 24
Переплет: Картон
Формат: 225х225 мм
Голосов пока нет

Аннотация:

Розвивальна книжка «Лічба» в серії «Пиши і витирай» допомагає малюкові повною мірою опанувати навички лічби.

Це ще і вдалий, корисний, значний і дешевий подарунок для дошкільника. Пухка обкладинка надає книжці ефектного, багатого, справді подарункового вигляду.

А тепер по черзі, що ж усе це означає на практиці.

По-перше, розпочинаємо з найпростішого — вчимо цифри від 1 до 10.

Але це для дітей-школярів елементарно. А для дитини 3–5 років дуже непроста річ. Адже це — фундамент усіх її подальших «великих математичних відкриттів».

Аби цей фундамент став по-справжньому міцним, цифри в книжці яскраво-червоного кольору, великого розміру для найкращого візуального сприйняття, з додатком веселих віршиків, де кумедні, добрі звірята дружать кожне зі своїми цифрами.

Прописи для цифр дозволяють тренувати руку на письмі не раз чи двічі, а досхочу. Для цього в комплекті з книжкою — маркер на водній основі чеського виробництва. Пиши і витирай, потім знову пиши і так далі.

По-друге, потішний їжачок навчає маленького учня прямої лічби. А сорока-білобока на цьому ж розвороті допомагає освоїти зворотну лічбу.

По-третє, дуже важливо навчитися впевнено лічити по порядку. І так само впевнено писати по порядку цифри. Лелека розкладе смачні фрукти так, що малюк неодмінно освоїть і це.

Ну а щоб бути цілком упевненим у своїх фундаментальних знаннях, потрібно навчитися швидко лічити в зворотному порядку. У нашій розвивальній книжці цього чудово й завзято вчить симпатичний шимпанзе.

Книжка з цупкого екологічного картону, видана за стандартами європейської поліграфії.

У ній є й інші корисні, цікаві теми. Які саме — нехай це залишиться таємницею, але тільки доти, доки ви не захочете купити цю книжку для малят, що легко й захопливо навчить їх упевненої лічби.

Оставьте свой отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.