Марко Беденко: Захоплююча літня школа. Йдемо в 1-й клас

19.- грн
Наличие: Нет в наличии
Язык: Украинский
Год издания: 2012
Страниц: 120
ISBN: 978-966-10-1292-8
Переплет: Мягкая обложка
Формат: 70x100/16 (170x240 мм)
Голосов пока нет

Аннотация:

Мета даного посібника - підсумувати знання та вміння, які майбутній учень почерпнув в дошкільний період. При цьому було сконцентрувано зусилля на головних, вирішальних напрямках, які забезпечать його подальше успішне навчання. Таких напрямків три:
- усвідомлене, пізнавальне читання;
- розуміння змісту арифметичних задач різних типів;
- розвиток логічного мислення.
Як правило, дитина в шість років знає всі чи майже всі літери й може прочитати прості слова. Але зберегти в пам'яті зміст речення чи простого тексту їй набагато складніше. Завдання з читання спрямовані на те, щоб виявити прогалини в розумінні тексту й прицільно їх ліквідувати. Для цього пропонується декілька видів вправ:
- прочитати або прослухати короткий науково-популярний текст й відповісти на питання, що вимагає розуміння прочитаного;
- продовжити речення відповідним словом, вибравши його з кількох варіантів;
- пояснити, чи відповідає малюнок запропонованому реченню й змінити це речення.
Така робота активно розвиває мовлення дитини, що вкрай необхідно для майбутнього першокласника.
У ході математичної підготовки ми, як і всі, вчимо дитину додавати й віднімати, проте основні зусилля спрямовуємо на розуміння змісту задач усіх типів, які входять у програму для 1 -го класу. Кожен тип задач розглядаємо в цілій серії завдань, домагаючись, щоб дитина уявила, що відбувається з даними задачі. Якщо учень навчиться усвідомлювати ії зміст перед розв'язуванням - ніколи не помилиться. Серед логічних завдань вибрані такі, які в майбутньому допомагають зрозуміти параграфи у підручниках і завдання у зошитах. Така загальна логічна підготовка набагато корисніша, ніж задачі 3 формальної чи математичної логіки, які доцільно вивчати пізніше. Завдання даного зошита цікаві за формою і необтяжливі для майбугніх учнів, тому діти працюють над ними із задоволенням.

Оставьте свой отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.