О. Біда: ЗНО 2018. Біологія. Комплексне видання

100.- грн
Автор: Біда О.
Издательство: Літера
Язык: Украинский
Год издания: 2017
Страниц: 496
ISBN: 978-966-178-850-2
Переплет: Мягкая обложка
Голосов пока нет

Аннотация:

Даний навчальний посібник обсягом 496 сторінок містить усе необхідне для універсальної підготовки старшокласників і випускників до ЗНО, ДПА 9-го й 11-го класів. Також він може бути використаний учителями біології в якості додаткового теоретичного матеріалу для викладання предмета протягом кількох років навчання і практичного матеріалу – під час проведення поточних і тематичних контрольних робіт.

Розглянемо більш детально книгу авторів Біди О. А., Дерій С. І. та ін., видавництва «Літера ЛТД» з назвою «ЗНО-2018. Біологія. Комплексне видання».

У відповідності до програми ЗНО, автори посібника уклали весь довідковий теоретичний матеріал шкільного курсу біології (усіх класів) з використанням необхідних малюнків, схем та формул, які будуть задіяні на різних етапах виконання тестів зовнішнього оцінювання.

У кінці кожного розділу надаються типові тестові завдання з даної групи матеріалу, щоб випускники змогли закріпити його й повторити в іншому вигляді.

Також у даній книзі містяться 5 варіантів тестових завдань у форматі ЗНО з бланками для відповідей, за якими абітурієнти зможуть пройти пробне тестування в домашніх умовах із можливістю вплинути на його результати, адже в кінці книги надруковані відповіді на всі тестові завдання. Учні можуть довчити певний матеріал або запам'ятати правильні відповіді після об'єктивного підрахунку власних результатів. Можна навіть повправлятися в заповненні бланків відповідей.

Оставьте свой отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.