О. Данилевська: ЗНО 2018. Українська мова. Комплексне видання. ДПА+ЗНО

100.- грн
Издательство: Літера
Язык: Украинский
Год издания: 2017
Страниц: 368
ISBN: 978-966-178-831-1
Переплет: Мягкая обложка
Формат: 60х84/8 (205x290 мм)
Голосов пока нет

Аннотация:

Книга обсягом 480 сторінок автора О. Данилевська, київського видавництва «Літера» під назвою «Українська мова. Комплексне видання. Якісна підготовка до ЗНО-2018» є універсальним посібником для підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання, державних підсумкових атестацій після 9-го та 11-го класів, а також – надійним порадником при виконанні поточних і тематичних контрольних робіт для старшокласників, випускників і абітурієнтів. Вона також є важливим помічником учителя української мови при підготовці до звичайних і особливо – до контрольних уроків.

Даний посібник пропонує своїм користувачам компактно укладений у таблиці та схеми теоретичний матеріал з української мови саме тих тем, які входять до програми ЗНО. Для закріплення теорії після кожної теми надаються типові тестові завдання. І цим справа ще не обмежується: потім учням надаються для виконання по 5 варіантів тестових завдань у форматі ЗНО різного рівня складності.

Із власними висловлюваннями проводиться особлива робота: подається тематика для них і зразки складання висловлень.

Відповіді до тестів школярі мають позначати у бланках для відповідей, щоб повчитися правильно їх заповнювати.

Чудовим елементом даного видання є надруковані в кінці книги відповіді до всіх тестових завдань. Вони дають можливість перевірити рівень своїх знань і умінь, а також – і можливість одразу виправити власні помилки.

Оставьте свой отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.