Перші слова малюка + англійська. Перший словник малюка

170.- грн
Издательство: Пегас
Язык: Украинский
Год издания: 2019
Страниц: 16
Переплет: Картон
Формат: 210x275 мм
Голосов пока нет

Аннотация:

Так от — перші слова вашого малюка англійською мовою... Серйозно звучить, чи не так?
Насправді, з новою подарунковою книжкою «Перші слова малюка + англійська» усе дуже несерйозно — безперервна гра і нескінченний святковий настрій!

На білосніжному тлі цупкої картонної обкладинки — усміхнене ведмедятко з повітряним змієм запрошує дітей до захопливої гри у слова…

А там, де починається дитяча гра, для серйозності немає місця!

Які найулюбленіші у малюка предмети «живуть» на кухні? Виделка з ложкою, тарілка зі смакотою, пательня з запашною яєчнею і, звичайно ж, ніж! І обов’язково електрочайник. А також прихватка і качалка. Тому що найулюбленіше у дітей те, що «не дозволено брати без дозволу».

А в нашій книжці — можна! Тільки з однією умовою — спочатку треба вивчити, як усі ці предмети читаються і вимовляються по-англійськи.

Перегортаємо сторінку — і англійські слова «переходять» до спальні. Одні вмостилися на поличці, другі сховалися в шафу, треті сіли малювати за стіл. Але ж нам потрібно будь-що їх відшукати!

Як відшукати англійські слова у спальні? Вихід є — треба їх просто вивчити... отак взяти і вивчити…

Ну, а далі — самі веселощі!

Перші англійські слова пішли спускатися з гірки, кататися на гойдалці, гратися з відерцем і формою для піску в пісочниці та хвацько їздити доріжкою на самокаті.

А потім — у двір! А там — клумба й баскетбольне кільце. І повітряна кулька на даху!

Що ж, вивчимо, як пишуться та вимовляються і тут наші слова-мандрівники.

А попереду — нові захопливі пригоди й мандрівки наших слів у ванній кімнаті й вітальні, серед іграшок і навіть ягід фруктів та овочів. А ще — на пляжі, у парку, в продуктовій крамниці...

Звісно, доведеться запам’ятати, як по-англійськи віхтик для миття, диван, кубики, дзиґа, малина, гарбуз і кукурудза, зате тепер у нас з’явилися нові справжні друзі... справжніших не буває, бо вони залишаться вірними друзями на все життя. І все життя допомагатимуть і виручатимуть.

Оставьте свой отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.