Рафал Косік: Амелія і Куба. Куба і Амелія. Година привидів

200.- грн
Издательство: АССА
Язык: Украинский
Год издания: 2022
Страниц: 496
ISBN: 978-617-7995-24-0
Переплет: Твердый
Формат: 125х200 мм
Голосов пока нет

Аннотация:

Подвійна порці пригод. Книга, яку можна читати одразу з двох сторін.

У цій дивовижній книжці одна й та сама історія розказана двічі: спочатку Амелією, потім — Кубою. Ці діти — сусіди, що оселилися з родинами в новому багатоквартирному будинку. З часом з’ясовується, що, крім людей, тут мешкають… привиди. Звідки вони взялися в новій споруді? І чи такі вже ці фантоми небезпечні? Історії «Амелія і Куба» та «Куба і Амелія» можна читати як заманеться. Саме тому у книжці дві закладки!

Кожен передзамовник отримає подарунок — брендований магніт.

Чому варто читати:

Подеколи, щоб краще зрозуміти події чи людей, треба зупинитися, почути іншу сторону і подивитися на ситуацію іншими очима. І ця книжка відомого польського письменника з кумедними ілюстраціями це доводить якнайкраще! Має 2 обкладинки і 2 лясе (закладки). Історії можна читати в будь-якому порядку, а також паралельно. Купа гумору і позитиву!

Автор:
Рафал Косік — польский письменник-фантаст. Написав більше 10 романів та серію науково-фантастичних пригодницьких романів для підлітків «Felix, Net i Nika» (14 книжок). У 2008 році його роман «Kameleon» отримав премії «Janusz A. Zajdel Award» та «Jerzy Żuławski Award».

Оставьте свой отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.