Розмальовки та завдання. Улюблені тварини

60.- грн
Издательство: Пегас
Язык: Украинский
Год издания: 2018
Страниц: 64
Переплет: Мягкая обложка
Формат: 200х255 мм
Голосов пока нет

Аннотация:

Чи може свинка бути улюбленою твариною для малюка? А вовк? Або, скажімо, тигр, папуга. А ще краще - тукан! Хто такий тукан? Виявляється, це знають далеко не всі дорослі, що це за птах такий. А ось наші діти знають!

«Наші» - це ті, у кого є новинка від Видавничого дому Пегас «Улюблені тварини. Розмальовки та завдання».

У цій книжці свинка така мила і симпатична, вовк доброзичливий - він теж хоче, щоб з ним діти гралися і розмальовували його кольоровий контур на зображенні. Тигр не страшніше за домашню кішку. А папуга важливо розставив в сторони крила - це він так вдає з себе вчителя англійської мови. Показує, як по-англійськи буде «балакучий папуга».

З цими добрими, смішними тваринами малюкові швидше і простіше освоїти початкові навички в вимові і сприйнятті на слух англійських слів. А щоб все без винятку батьки самі правильно їх прочитали, в книзі великим шрифтом дана їх транскрипція.

Крім того, в нашій новій розмальовці багато розвиваючих завдань на логічне та просторове мислення, пам'ять, увагу, кмітливість.

І 100 наклейок тварин, рослин і комах, щоб наші нові розмальовки та завдання до них «посадили» нарешті маленького непосиду за корисною і захоплюючою грою в розмальовку кольорових контурів і виконання розвиваючих завдань.

Оставьте свой отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.