Розмальовки та завдання. Веселі малюки

60.- грн
Издательство: Пегас
Язык: Украинский
Год издания: 2018
Страниц: 64
Переплет: Мягкая обложка
Формат: 200х255 мм
Голосов пока нет

Аннотация:

Ця розвивальна книжка захопить малечу різнобічним, яскравим змістом. Методика в книзі «Розмальовки та завдання. Веселі малюки», що розвиває навички дитячого мислення і малювання, базується на грі. Тож діти залюбки розфарбовуватимуть малюнки, а також гратимуть у виконання завдань, активно використовуючи 115 яскравих наліпок.

З цією книжкою-розмальовкою малюкам буде все даватися легко: і розфарбовування кольорових контурів за зразками, і розв’язання розвивальних задачок, що потребують, правду кажучи, серйозних зусиль для 3–4-річних дітей.

Але на практиці, виконуючи завдання на логічне, просторове мислення, увагу і пам’ять, вони навіть не відчують зусиль зі свого боку.

Перші англійські літери і слова у своєму житті їм теж запам’ятаються легко і швидко. А все тому, що наші з вами веселі малюки розмальовують у цій книзі... самих себе і свої улюблені заняття!

Ось на перших 5-ти сторінках вони взимку під лапатим снігом весело катаються на санчатах і ліплять снігову бабу. Тому їм буде дуже просто запам’ятати, як англійською — зима, санчата, сніг.

На наступних сторінках книжки вони катаються на роликах, скейборді, гойдалці, гуляють з лялькою в іграшковому дитячому возику, збирають гриби в осінньому лісі.

Нашим з вами дітям усе це дуже близьке і зрозуміле, вони із задоволенням розмальовуватимуть свої веселі дитячі ігри в яскраві кольори й запам’ятовуватимуть свої перші в житті англійські слова.

Оставьте свой отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.