Що це? Дивовижна техніка. Запитання та відповіді

17.- грн
Издательство: Пегас
Язык: Украинский
Год издания: 2018
Страниц: 10
Переплет: Картон
Формат: 160х220 мм
Голосов пока нет

Аннотация:

Які тільки транспортні засоби не винайшла людина, аби впоратися з найнеймовірнішими вантажами й підкорити будь-які відстані на суходолі, океанських просторах, у безмежному небі.

У новій книжці для малят «Хто це?» у питаннях і відповідях розповідається і про найдовшу «машинку» в світі, і про «машинки», що транспортують надважкі й небезпечні вантажі. Вона покликана познайомити дітей з дивовижними і грандіозними досягненнями людської думки.

«Дитячі» запитання в цій книжці такі неординарні та несподівані, що зацікавлять не лише 3–4-річних малят, а й дітей старшого віку.

Навіть молодшим школярам буде цікаво дізнатися (до речі, згодиться і для дитячих вікторин), що, приміром, найдовша «машинка» — це двокілометровий пасажирський потяг з Бельгії із 70 вагонів.

А, скажімо, для роботи на кар’єрах використовують самоскиди, лише колесо яких значно більше від звичайного мікроавтобуса. Для такого кар’єрного гіганта не можуть навіть «придумати» дорогу, тому доставляють до місця роботи в розібраному вигляді.

Така захоплива інформація неодмінно пробудить дитячу допитливість і бажання змалечку активно працювати і гратися з книжкою.

Оставьте свой отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.