В. Федієнко:Першокласні прописи з чарівними сторінками для першокласників за букварем М.С. Вашуленко, Н.Ф. Скрипченко (у двох частинах).

36.- грн
Наличие: Нет в наличии
Издательство: Школа
Язык: Украинский
Год издания: 2012
Страниц: 112
Переплет: Мягкая обложка
Формат: 16,5 х 23,5 см
Голосов пока нет

Аннотация:

Рекомендовано МОНУ

Посібник з навчання письма та розвитку зв’язного мовлення, укладений за букварем М. Вашуленка та Н. Скрипченко, допоможе всім бажаючим оволодіти навичками правильного каліграфічного написання букв українського алфавіту.
Унікальною новинкою цих прописів є вклейка «чарівні сторінки»™, що передбачає багаторазове обведення графічних та буквених елементів. Ця новинка є запатентованим методом навчання, що зробить навчальний процес маленького учня більш цікавим та різноманітним.
Пропоновані завдання на «чарівних сторінках» ™ допоможуть розвинути м’язову пам’ять у відтворенні базових графічних елементів букв. На цих сторінках можна працювати й окремо від зошита. Обводити малюнки треба звичайними фломастерами, стирати написане слід звичайною ганчіркою.
Цей посібник є частиною навчально-методичного комплекту з навчання грамоти в першому класі. До комплекту, зокрема, входить «Першокласний зошит з письма та розвитку мовлення» В. Федієнка та О. Оніщенко.
Частина перша - 16,5 х 23,5 см, 64 с., м`яка обкл.
Частина друга - 16,5 х 23,5 см, 48 с., м`яка обкл.

Оставьте свой отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.