Ю. Чернишова: ЗНО 2018. Англійська мова. Комплексне видання

100.- грн
Наличие: Нет в наличии
Издательство: Літера
Язык: Украинский
Год издания: 2017
Страниц: 464
ISBN: 978-966-178-842-7
Переплет: Мягкая обложка
Формат: 60х84/8 (205x290 мм)
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

Аннотация:

Книга «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2018. Англійська мова. Комплексне видання. Якісна підготовка до ЗНО» видавництва «Літера», авторів Ю. Т. Чернишової, С. В. Мясоєдової та О. О. Ходаковської обсягом 464 сторінки є універсальним посібником для всебічної підготовки випускників і старшокласників не лише до іспиту зовнішнього незалежного оцінювання, але й до ДПА після 9-го та 11-го класів, до багатьох уроків і контрольних робіт різних рівнів. Вона стане й першим помічником учителя англійської мови на довгий період роботи. Що ж вона містить?

Довідник з англійської мови, складений авторами у відповідності до програми ЗНО, надасть можливість абітурієнтові повторити весь теоретичний і практичний матеріал, необхідний у різноманітних завданнях.

Після проходження кожної навчальної теми школярам пропонується виконати різнорівневі типові тестові завдання (з метою закріплення й самоперевірки). Наприкінці книги розміщені відповіді до всіх тестових завдань, за якими абітурієнт перевірить рівень власної підготовленості й уточнить алгоритми самих відповідей.

Далі подаються 20 тестів у форматі ЗНО для пробного іспиту в домашніх умовах із бланками для відповідей (слід обов'язково потренуватися в їхньому заповненні).

Таким чином, «Комплексне видання. Англійська мова» + «Безкоштовний електронний додаток» видавництва «Літера ЛТД», авторів Чернишової, Мясоєдової та Ходаковської, справді, є засобом якісної підготовки до ЗНО й ДПА.

Оставьте свой отзыв

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.